Prekių filtravimas

Skalbimo mašinos (40)

Skalbimo mašina yra buities prietaisas, kuriam esame dėkingi už sutaupytą laiką skalbiant purvinus mūsų drabužius. Tai prietaisas, be kurio sunkiai išsiverčia kiekvienas namų ūkis. Šiuolaikinės skalbyklės turi gausybę funkcijų, kurios padeda geriau išskalbti drabužius, taupo vandenį ir elektros sąnaudas, automatiškai parenka optimalius skalbimo parametrus atsižvelgiant į skalbiamų drabužių tipą ir užterštumą. Savo asortimente turime populiariausias Samsung, Bosch, Electrolux, Whirlpool, Beko bei kitų gamintojų skalbimo mašinas. Šio puslapio apačioje aprašome į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį renkantis skalbimo mašiną, bei kokios funkcijos yra reikalingiausios.

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Rodyti po: 36 72
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Haier HW50-10F2 skalbimo mašina
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens WM12B166DN skalbimo mašina
  • 2

Skalbimo mašinos


Renkantis skalbimo mašiną rekomenduojame apsvarstyti šiuos pagrindinius aspektus, bei atkreipti dėmesį į žemiau aprašytas funkcijas.

 

Tipas.Skalbimo mašinos būna kraunamos iš priekio arba iš viršaus. Iš priekio kraunamos skalbimo mašinos yra populiariausios, o pagrindiniai jų privalymai yra stabilumas, didesnis skalbiamų skalbinių kiekis, galimybė skalbyklę naudoti kaip stalviršį daiktams susidėti, bei galimybė skalbyklę lengvai paslėpti spintelėje. Iš viršaus pakraunamų skalbimo mašinų privalumas tas, kad jos reikalauja mažiau erdvės ir nereikia lankstytis pakraunant, o didžiausi minusai – dangčio atidarymui reikalinga erdvė virš skalbyklės, mažesnis skalbiamų skalbinių kiekis, bei didesnė kaina.

 

Išmatavimai ir talpa.Iš viršaus pakraunamos skalbyklės paprastai turi standartinius pločio (40 cm) ir gylio (60 cm) išmatavimus, o jų aukštis gali varijuoti nuo 85 iki 90 cm. Paprastai tokių skalbimo mašinų talpa yra 6-7 kg sausų skalbinių. Iš priekio kraunamos skalbyklės turi standartinį plotį (60 cm) ir aukštį (85 cm), o jų gylis varijuoja nuo 40 iki 65 cm. Nuo gylio priklauso ir skalbyklės talpa, kuri gali būti nuo 5 iki 10 kg. Jeigu skalbimo mašina naudosis tik vienas asmuo, tai jam pakaks siauros 5-6 kg skalbiančios skalbyklės, 2-3 asmenų šeimai reikės 7-8 kg talpos skalbyklės, o 4 ir daugiau asmenų šeimai rekomenduojama daugiau nei 8 kg talpinančios skalbimo mašinos.

 

Energijos klasė.Paprastai skalbimo mašinų energijos klasė yra nuo A iki A+++. Didžioji dauguma šiuo metu mūsų rinkoje parduodamų skalbyklių turi aukščiausią A+++ energijos klasę, kuri pasiekiama dėka naujų technologijų ir mažų kaštų. Renkantis tarp keleto vienodą energetinę klasę turinčių skalbimo mašinų verta atkreipti dėmesį į metines energijos sąnaudas, kurios gali skirtis.

 

Gręžimo apsukos.Skalbimo mašinų gręžimo apsukų kiekis per minutę varijuoja nuo 800 iki 1600. Be abejo, kuo daugiau gręžimo apsukų turi skalbimo mašina, tuo brangiau ji kainuoja, nes nuo to tiesiogiai priklauso skalbinių išgręžimo kokybė. Populiariausios Lietuvoje parduodamos skalbimo mašinos turi 1000-1200 gręžimo apsukų per minutę.

 

Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija. Tai vis labiau populiarėjanti naujovė rinkoje. Tokios skalbyklės padeda sutaupyti vietą, nes nereikia pirkti skalbyklės ir diovyklės atskirai, taip pat kainuoja mažiau negu perkant du atskirus prietaisus. Be abejo didžiausias jų privalumas yra sausi skalbiniai, kuriuos galima kabinti į spintą. Tai padeda išvengti skalbinių džiaustymo namuose. Skalbimo mašinų su džiovinimo funkcija didžiausias minusas yra tas, kad išskalbto maksimalaus skalbinių kiekio, nebus galima džiovinti, nes paparastai maksimalus džiovinamų skalbinių kiekis yra mažesnis už maksimalų skalbiamų drabužių kiekį. Taip pat tokios skalbyklės kainuos kur kas daugiau, nei skalbyklės be šios funkcijos.

 

Skalbimo mašinų funkcijos į kurias patariame atkreipti dėmesį:

Programos trumpinimas – skirtingi gamintojai savaip pavadina šią funkciją, bet esmė ta pati – galimybė trumpinti pasirinktos programos trukmę. Tai praverčia tada kai drabužiai nėra labai purvini, todėl nėra būtinybės ilgai juos skalbti.

Programos pradžios/pabaigos atidėjimas – funkcija praverčianti mėgstantiems plauoti laiką arba turintiems dviejų tarifų elektros skaitliukus. Šios funkcijos pagalba galėsite užprogramuoti skalbimo ciklo pradžios/pabaigos atidėjimą.

Greitas skalbimas – taupantiems laiką ir nuolat skubantiems skirta programa, kuri drabužius išskalbia itin greitai (~15min.). Be abejo drabužiai neturi būti labai sutepti, tai daugiau yra drabužių atšviežinimas, nei didelių dėmių išskalbimas.

Vilnos/skalbimo rankomis programa – šią programą įvertins visi, kurie turi vilnonių drabužių, su kuriais skalbimo mašina elgsis itin atsargiai.

Sąnaudų optimizavimas – vėl gi šią funkciją įvairiai vadina skirtingi gamintojai, tačiau jos esmė yra jutikliais valdomas skalbimas, kai skalbimo mašina pati matuoja užkrautų skalbinių kiekį, tipą ir užterštumą, bei atsižvelgdama į šiuos faktorius parenka optimalias vandens, elektros ir laiko sąnaudas.

Live Chat Software by Kayako