Naujas įmonės pavadinimas: Neriba.lt, UAB

UAB „Skaitmeninis pasaulis“ keičia pavadinimą į Neriba.lt, UAB 

Nuo 2016.08.09 UAB „Skaitmeninis pasaulis“ keičia pavadinimą į Neriba.lt, UAB. Įmonės rekvizitai lieka tokie patys, keičiasi tik juridinio asmens pavadinimas. 

Kodėl keičiamas įmonės pavadinimas? 

Įmonės pavadinimas keičiamas norint suvienodinti įmonės ir prekinio ženklo pavadinimus, siekiant išlaikyti komunikacijos vientisumą bei didinti atpažįstamumą. 

Neriba.lt, UAB valdo visą eilę internetinių parduotuvių, kurios rinkoje veikė kiekviena savo vardu. Šiais metais įmonė iš esmės pakeitė savo veiklos strategiją: atnaujino internetinės prekybos platformą, atidarė salonus bei nuo 2016.08.01 pristatė rinkai atnaujintą prekinį ženklą NERIBA.LT, su kuriuo nuo šiol veikia visos el.parduotuvės. Todėl įmonės pavadinimo suvienodinimas su pagrindiniu prekiniu ženklu yra tik dar vienas žingsnis link nuoseklios strategijos įgyvendinimo. 

Jurgis Gylys, įmonės vadovas, komentuoja: „Daug pavadinimų ir prekinių ženklų trikdydavo klientus. Pavyzdžiui, žmogus pirkdavo firminėje gamintojo parduotuvėje internete, kuri priklauso Neriba grupei, kuri priklauso UAB "Skaitmeninis pasaulis". Esame vieni didžiausių internetinių kompiuterių pardavėjų Lietuvoje, tad tokia pavadinimų gausa nebuvo naudinga įmonei. Tikime, kad pakeitus įmonės pavadinimą klientams bus aiškiau suprasti, kas yra pardavėjas, ir tai tik sustiprins pasitikėjimą mumis. Taip pat klientams bus daug paprasčiau, nes dabar visur – internete, spaudoje, dokumentuose bei kitose srityse figūruos vienas vardas – Neriba.lt. 

Įmonė įsteigta 2000 m. „Neriba.lt“ yra laikoma seniausia veikiančia interneto parduotuve Lietuvoje. 2014 m. buvome pripažinti „Metų gazele“. Evertink.lt sistemoje įmonės valdomos interneto parduotuvės yra tarp aukščiausiai klientų vertinamų pardavėjų. 


Live Chat Software by Kayako