AEG HK634200XB kaitlentė

Prekės kodas 37985
Juodos spalvos/Jutiklinis valdymas/Galios didinimas/Greitas užvirimas/Puodo atpažinimas/Stop and Go funkcija/Laikmatis/Apsauga nuo vaikų veiksmų/Apsauginis išsijungimas

AEG HK634200XB kaitlentė

Prekės kodas 37985
Juodos spalvos/Jutiklinis valdymas/Galios didinimas/Greitas užvirimas/Puodo atpažinimas/Stop and Go funkcija/Laikmatis/Apsauga nuo vaikų veiksmų/Apsauginis išsijungimas

Palyginti prekę

Siūlyk savo kainą

Klausk apie prekę

Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.

Grakšti, juoda, indukcinė AEG kaitlentė derės kiekvienos virtuvės interjere. Kaitvietės turi galios padidinimo funkciją, kuri praverčia norint greitai gaminti. Lengvai valdomos funkcijos, saugumas, lengvai valomas stiklokeraminis paviršius ir mažos elektros sąnaudos pateisins Jūsų lūkesčius.

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Tipas Indukcinė
Korpuso spalva Juoda
Matmenys AxPxG 5,5 x 57,6 x 51,6 cm
Rėmelis Yra
Garantija (mėn) 24 mėn.
Pagaminimo šalis Vokietija
Papildoma informacija Stop+Go funkcija – trumpam gaminimo pertraukimui. Jutiklinis kaitviečių valdymas, 4 greitai kaistančios kaitvietės, automatinis įkaitinimas, likusios šilumos indikacija, apsauga nuo vaikų veiksmų, mygtukų užraktas, apsauginis išsijungimas, garsinis signalas, minutinis laikmatis, laikmatis.
Daugiau informacijos Gamintojo nuoroda (lietuvių kalba)

Kaip norimas prekes įsigyti išsimokėtinai?

  • Išsirinkite norimą prekę, įdėkite ją į krepšelį ir pradėkite pirkimą.
  • Mokėjimo būdų pasirinkime pažymėkite "Pirkti išsimokėtinai".
  • Jei pasirinksite vieną iš lizingo bendrovių - busite nukreiptas į tos bendrovės elektroninio aptarnavimo puslapį, kuriame sutartį galėsite sudaryti iš karto, neatsitraukdami nuo kompiuterio. SVARBU - turėsite idenfikuoti savo tapatybę, todel turėkite pasiruošę el. bankininkystės prisijungimą, e-parašą ar kitą tapatybės identifikavimo būdą.
  • Jei pasirinksite pirkimą su aptarnavimu - patvirtinus užsakymą, pateiksime Jums sutikimo tikrinti finansinius asmens duomenis formą. Prašome su ja susipažinti, pilnai ją užpildyti ir atsiųsti mums nuskanuotą arba nufotografuotą. Pateikti finansavimo pasiūlymą ir sudaryti sutartį mūsų vadybininkai galės tik gavę šį dokumentą. Pačiu artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

Dėmesio: Jūsų pateikiami duomenys yra saugiai šifruojami, todėl nėra perskaitomi trečiųjų šalių. Duomenys yra griežtai saugomi ir yra naudojami tik supažindinti Jus su lizingo sąlygomis.

Išsimokėjimo paslauga įmonėms

Galime jau pasiūlyti ir išsimokėjimo paslaugą įmonėms. Norint ja pasinaudoti, įmonės vadovas asmeniškai turi atvykti į mūsų biurą Vilniuje arba Kaune. Su savimi tereikia turėti asmens dokumentą ir Registrų Centro išduotą galiojantį imonės elektroninės prieigos raktą (jis išduodamas nemokamai). Sąlygos trumpai:

  • Kredituojama suma nuo 50 iki 2000 EUR.
  • Išsimokėjimo terminas nuo 6 iki 24 mėnesių.
  • Būtina sąlyga – įmonė turi veikti ir teikti ataskaitas ne mažiau nei vienerius metus.
  • Sprendimą dėl finansavimo suteikimo priima mūsų partneris UAB „Mokilizingas“.

SVARBU! Sprendimą dėl finansavimo suteikimo pranešame ir sutartį sudarome iš karto! Sėkmingai sudarius sutartį, įmonei reikalingas prekes galėsite išsivežti jau pirmo apsilankymo metu!

Live Chat Software by Kayako