Prekių filtravimas

Kaitlentės (80)

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Rodyti po: 36 72 144
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Hansa BHC36233030 kaitlentė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Electrolux EHF3920BOK kaitlentė

Kaitlentė yra geriausias virėjo draugas – tai yra kasdieninės maisto gamybos centras. Nesvarbu, ar gaminate nedidelį užkandį, ar kulinarinį šedevrą – kaitlentę tenka naudoti beveik kiekvieną kartą. Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš dujinių, elektrinių ir indukcinių kaitlenčių, kurias jums siūlo tokie gamintojai kaip „AEG“, „Bosch“, „Electrolux“, „Whirlpool“, „Siemens“ ir kiti. Šio puslapio apačioje pateikiame trumpą kaitlenčių pirkimo gidą, kuris padės nepasimesti ir išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Kaitlenčių charakteristikos ir tipai skiriasi, tačiau šiuo metu rinkoje dominuoja dujinės, elektrinės ir indukcinės kaitlentės. Paprastai kaitlentės plotis yra apie 60cm, nors egzistuoja ir modelių, kurių plotis yra virš vieno metro. Tačiau dydis yra faktorius, kurį supranta visi. Pagrindinę problemą kelia būtent pasirinkimas tarp skirtingų kaitlenčių tipų.

Dujinės kaitlentės

Dujinės kaitlentės daugeliui vis dar patinka būtent dėl matomos ugnies ir plataus temperatūrų pasirinkimo. Daugelis šefų renkasi būtent šias kaitlentes dėl galimybės gaminti beprotiškai aukštoje temperatūroje ir dėl to, kad ugnis yra lengvai matoma.

Tiesa, dujinės kaitlentės paprastai yra brangesnės, negu elektrinės, tačiau išlaikyti jas yra pigiau ir ilgalaikėje perspektyvoje pinigų turėtumėte sutaupyti. Ko nesutaupysite? Laiko – dujinės kaitlentės yra gana sunkiai valomos, tam reikia daugiau jėgų, laiko ir įrankių, o ir maistas bus gaminamas lėčiau, nes ugnis šildo ne tik naudojamus indus, bet ir orą, o tai – neefektyvu.

Elektrinės kaitlentės

Jeigu jūs norite pastovios ir tolygios šilumos, vertėtų rinktis būtent elektrinę kaitlentę – su ja galėsite gaminti maistą itin žemoje ir/ar stabilioje temperatūroje, ką padaryti su dujinėmis kaitlentėmis yra beveik neįmanoma.

Elektrinės kaitlentės būna dviejų tipų: su aiškiai matomais kaitikliais, primenančiais dujines kaitlentes bei visiškai lygaus, stiklokeraminio paviršiaus kaitlentės. Mažiau kainuojančios kaitlentės su matomais kaitikliais įkaista žymiai lėčiau ir lygūs paviršiai, žinoma, yra daug lengviau išvalomi.

Lygaus paviršiaus kaitlenčių kaitikliai yra paslėpti po paviršiumi, tad tokios kaitlentės atrodo žymiai šiuolaikiškiau ir minimalistiškiau – dažniausiai tokias kaitlentes renkasi būtent dėl to.

Indukcinės kaitlentės

Elektrinės indukcijos kaitlentės yra brangiausios, bet ir pažangiausios – jos naudoja elektromagnetinę energiją jūsų maistui šildyti – pats kaitlentės paviršius nešyla, šyla tik indai ir juose esantis maistas! Indukcinės kaitlentės yra žymiai taupesnės ir saugesnės. Be to, indukcinės kaitlentės maistą sušildo labai greitai.

Tiesa, jeigu norėsite naudotis indukcinėmis kaitlentėmis, greičiausiai teks pirkti ir naujus indus – indukcinis maisto gamybos būdas neveikia su vario ar plieno indais – būtini ketiniai arba plieniniai indai. Mūsų parduotuvėje galite rasti ir hibridinių modelių, kurie turi ir indukcinius, ir įprastus kaitinimo elementus po stiklokeraminiu paviršiumi.

Live Chat Software by Kayako