Prekių filtravimas

Indaplovės (67)

Indaplovės yra vis labiau populiarėjantis buitinės technikos prietaisas Lietuvoje. Jeigu anksčiau tai buvo labiau prabangos prekė, tai dabar indaplovė virtuvėje tampa norma. Tai bene daugiausiai Jūsų asmeninio laiko sutaupantis buitinės technikos prietaisas ir jis taupo ne tik laiką, bet ir vandenį bei indų ploviklį. Daugelis žmonių nustemba, kai sužino jog, priklausomai nuo Jūsų indų plovimo įpročių, indaplovė gali suvartoti net iki 10 kartų mažiau vandens tam pačiam kiekiui indų išplauti. Savo asortimente mes turime populiariausių gamintojų Bosch, Siemens, Whirlpool, Electrolux, AEG, Beko indaploves. Apie tai kaip išsirinkti indaplovę ir į ką atkreipti dėmesį galite sužinoti šio puslapio apačioje.

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Rodyti po: 36 72
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Bosch SKS62E28EU indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens SN64D002EU indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Samsung DW50K4030BB indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
AEG F55340VI0 indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Bosch SMV24AX01E indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens SK25E203EU indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens SN614X04AE indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens SX614X04AE indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens SR65M081EU indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens SK26E221EU indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Siemens SN436W01CS indaplovė
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Bosch SMV40E80EU indaplovė
  • 2

Indaplovės


Prieš renkantis indaplovę pirmą kartą reiktų atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kurie padės lengviau apsispręsti kokios indaplovės Jums reikia. Žemiau aprašome svarbiausias indaplovių savybes ir funkcionalumus:

 

Indaplovių tipai. Indaplovės gali būti įmontuojamos, dalinai įmontuojamos arba laisvai pastatomos. Pilnai įmontuojamos indaplovės pasislepia virtuvės balduose ir įsilieja į bendrą virtuvės interjerą. Dalinai įmontuojama indaplovė paprastai turi matomą valdymo skydelį, kuris nepasislepia po baldine plokšte. Laisvai pastatomos indaplovės yra atskirai virtuvėje statomas prietaisas, kurio privalumas tas, kad ant jos viršaus atsiranda papildomas plotas, tačiau tokia indaplovė gali nepritapti bendrame virtuvės stiliuje. Dar yra laisvai statomos kompaktinės indaplovės, kurios užima nedaug vietos ir gali būti statomos ant virtuvės stalviršio.

 

Išmatavimai. Paprastai indaplovės būna 45 arba 60 centimetrų pločio. Iš savo daugiametės patirties parduodant buitinę techniką ir konsultuojant klientus patariame rinktis 60 cm pločio indaploves. Tokio pločio indaplovėje sukrausite daugiau indų, joje kartu su indais tilps ir puodai ar keptuvės. Be to, jeigu neužkraunate pilnos indaplovės, dažniausiai galite rinktis dalinės įkrovos ar vieno krepšio plovimo programas. 45 cm pločio indaplovė paprastai skirta iki 2 asmenų šeimai arba tiems, kurie namų virtuvėje praleidžia labai nedaug laiko.

 

Talpa. Indaplovių talpa matuojama indų komplektais. Vienas indų komplektas susideda iš gilios lėkštės (sriubai), plokščios lėkštės, desertinės lėkštutės, puodelio su lėkštute, stiklinės, šaukšto, šakutės, peilio, desertinio šaukštelio ir arbatinio šaukštelio. Priklausomai nuo modelio, 60 cm pločio indaplovėse telpa 12-15 indų komplektų, o 45 cm indaplovėse – 9-10. Kompaktinės indaplovės paprastai talpina apie 6 indų komplektus.

 

Sąnaudos. Šiuolaikinių indaplovių elektros energijos klasė paprastai svyruoja nuo A iki A+++, atitinkamai metinis elektros suvartojimas gali skirtis nuo 300 iki 170 kWh per metus. Vandens sąnaudos vienam plovimo ciklui taip pat svyruoja priklausomai nuo indaplovės modelio. Paprastai indaplovės naudoja 9-13 litrų vandens, o kai kurioms užtenka tik 6 litrų vandens vienam plovimo ciklui.

 

Programos. Skirtingų gamintojų indaplovės turi skirtingą programų skaičių, tačiau patirtis rodo, kad kasdienėje buityje naudojame tik keletą pagrindinių programų. Turbūt populiariausia yra automatinė programa, kai Jums galvoti nieko nereikia, nes pasirinkus šią programą indaplovė pati nustato užkrautų indų nešvarumo lygį ir parenka optimalius laiko, vandens ir elektros sąnaudų kiekius. Tokia programa paprastai truks apie 2 valandas. Taip pat svarbu, kad indaplovė turėtų greitąją programą, kuri labai praverčia kai namuose vyksta vakarėlis ir reikia greito indų išplovimo. Tokios programos paprastai naudoja daugiau elektros energijos, tačiau indus gali išplauti per 0,5-1 valandą. Kita reikalinga programa – intensyvus plovimas. Jos pagalba išplausite stipriai prikepusias keptuves ar puodus, bei labai užterštus indus. Šios programos esmė yra plovimas aukštoje, apie 70 laipsnių, vandens temperatūroje. Programa trunka gerokai ilgiau už standartines programas, tačiau rezultatai kalba patys už save. Paprastai naudojant šią programą vykdomas ir pačios indaplovės profilaktinis išplovimas.

 

Kitos rečiau naudojamos tačiau praktikoje praverčiančios programos yra plovimas garuose, stiklo programa, naktinė programa (tyliai veikia).

 

Funkcionalumas. Skirtingų gamintojų indaplovės pasižymi savitais funkcionalumais. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos praktikoje padedančius indaplovių išskirtinumus. Trečiasis plovimo krepšys, kuriame susideda stalo įrankiai, o kai kuriose indaplovėse net ir ekspreso puodeliai. Šio krepšio pagalba atsilaisvina daugiau vietos apatiniame krepšyje, todėl tokios indaplovės talpina daugiau indų. Kitas svarbus privalumas yra savaime išsivalantis filtras. Tokį filtrą teks tik keletą kartų per metus nuplauti, o visą kitą darbą už jus padarys indaplovė. Dar vienas svarbus funkcionalumas – galimybė plauti tik vieną krepšį arba dalinę įkrovą. Tai padeda tuomet kai neužpildote pilnos indaplovės, todėl indaplovė atitinkamai mažiau naudoja vandens ir elektros, bei greičiau išplauna indus.

Live Chat Software by Kayako