Ilgalaikiai statymai

Ilgalaikiai statymai yra tema, apie kurią Lietuvoje labai mažai kalbama. Tačiau, ilgalaikiai statymai yra tie statymai, kurie priskiriami prie pelningiausių. Gali kilti klausimas kodėl, todėl mes nusprendėme parašyti šį straipsnį apie ilgalaikius statymus ir papasakoti jums daugiau informacijos apie tai, kaip atsirinkti ilgalaikius statymus, kodėl jie verti daugiau dėmesio nei dabar yra jiems skiriama. Vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl žaidėjai renkasi ilgalaikius statymus, tai yra todėl, kad šio statymo sėkmė dažniausiai nepriklauso nuo vienų rungtynių. Tokiu atveju yra padidinami šansai laimėti. Gali atrodyti, kad kaip tik čia yra sudėtingas statymas, nes jam reikia sėkmės ne vienose rungtynėse, o pavyzdžiui, visame čempionate. Būtent dėl to mes ir nusprendėme pasidalinti savo sukaupta patirtimi apie tokio tipo statymai.

Ilgalaikiai statymai yra vieni iš pelningiausių

Jeigu nežinote arba nebuvote susidūrę su ilgalaikiais statymais, tai ilgalaikiai statymai yra tokia statymų rūšis, kuri apima be vienas rungtynes. Ilgalaikiu statymu gali būti laikomas statymas, kuris trunka savaitę, tačiau gali trukti ir metus laiko. Pavyzdžiui, tokiu statymu gali būti laikomas – kas laimės A grupę. Pavyzdžiui, vyksta čempionatas ir po savaitės bus aišku, kas laimės A grupę, žaidėjai statydami už A grupės nugalėtoją, atlieka ilgalaikį statymą. Taip pat, galima atlikti statymą už tai, kas laimės NBA čempionatą ir laukti beveik metus laiko. Tad ilgalaikiu statymu gali vadintis ir tie statymai, kurių trukmė labai trumpa. Pagrindinė ilgalaikio statymo esmė – kad tai arba ilgas statymas, kurio reikia ilgai laukti arba tas statymas, kurio rezultatas nebūtinai priklauso nuo vienų rungtynių. Lietuvoje ilgalaikiai statymai populiarūs Eurovizijos metu bei per krepšinio čempionatus.

Ar verta statyti ant ilgalaikių statymų

Kaip jau minėjome pradžioje, ilgalaikiai statymai yra vieni iš pelningiausių. Taip yra todėl, kad jų atliekama tikrai ne tiek daug kaip paprastų statymų, kurie dažniausiai atliekami kiekvieną dieną. Ilgalaikiams statymams dažniausiai yra skiriama daug daugiau analizės, o ir koeficientai ilgalaikių statymų dažnai būna ne standartiniai 1.90, tai gali būti ir statymai, kurių koeficientai yra 3.00 – 6.00. Būtent tokie statymai vadinami itin pelningais. Kuo anksčiau yra atliekamas ilgalaikis statymas, tuo jo koeficientas yra didesnis. Pavyzdžiui, sezono pradžioje statant už įvairius čempionatų nugalėtojus, galima pasiūloje rasti tikrai didelius koeficientus ir tuo reikia naudotis, nes sezono eigoje šis koeficientas mažės.

Norint būti sėkmingu internetinės sporto lažybos žaidėju reikia turėti tikrai nemažą kapitalą skirtą lošimams. Didelės sumos dažnai atbaido žaidėjus nuo ilgalaikių statymų, tuo tarpu mažos sumos atrodo, kad nėra vertos būti investuojamos ilgam laikui. Iš patirties galime pasakyti, kad nesvarbu – didelė suma ar maža, svarbu, kad statymai būtų sėkmingi. Taip, su didelėmis sumomis iš ilgalaikių statymų galima išgauti daugiau naudos. Atlikus didelės vertės statymą ant aukšto koeficiento laikui bėgant galima apsidrausti ir bet kuriuo atveju likti pliuse. Pavyzdžiui, jūsų komanda nueina iki finalo arba atliekate kitą ilgalaikį statymą ant antros komandos, kuri labai didelė tikimybė, kad finale susitiks su jūsų komanda. Jeigu originali pastatyta suma bus didesnė, tada reikės mažiau investuoti į antrą statymą, kuris leidžia garantuotai turėti pliusą. Nepamirškite, kad lažybos yra maratonas ir svarbiausia čia yra pliusas. Taip, dauguma žaidėjų atlieka ilgalaikius statymus dėl įdomumo, tačiau mes daugiau dėmesio skiriame profesionaliems statymams, kurie nori investuoti ir iš to užsidirbti. Tokiu atveju, mūsų nuomone, ilgalaikiai statymai yra verti daugiau dėmesio nei jiems skiriama dabar. Ant jų statyti tikrai verta, tačiau rekomenduotume ilgalaikiams statymams turėti atskirą banką ir vesti atskirą statistiką. Taip jie nesimaišys su paprastais statymais ir darydami metų apžvalgas galėsite matyti, kur ir kokie statymai jums buvo sėkmingiausi.