Puslapiai koeficientų palyginimui

Ne kartą kalbėjome apie tai, kad naudinga turėti ne vieną paskyrą lažybų bendrovėje ir taip išnaudoti visų bendrovių privalumus. Skirtinga pasiūla ir koeficientai yra vienas iš svarbiausių dalykų, todėl nieko keisto, kad skirtingose bendrovėse pasiūla ir koeficientai gali skirtis. Dėl šios priežasties žaidėjai dažnai turi daug skirtingų paskyrų ir nuolat ieško, kur labiausiai apsimoka atlikti statymą, kitaip sakant – kur geriausias tam tikro įvykio koeficientas. Internete galima rasti puslapių, kuriuose yra sudėti pagrindiniai įvykiai ir iš karto pateikti skirtingų bendrovių koeficientai. Tai reiškia, kad jums užtenka apsilankyti šiame puslapyje ir sužinoti visus koeficientus. Taip bus sutaupoma laiko ir nereikės vaikščioti po lažybų puslapius atskirai ir ieškoti koeficientų.

Mes manome, kad tokie puslapiai itin padeda sutaupyti laiko. Jie yra naudingi, kai nėra daug laiko ir greitai reikia atlikti statymą. Tokiuose puslapiuose galima vos per kelias minutes pažiūrėti, kokie koeficientai yra rinkoje. Kaip jie skiriasi, kokios bendrovės reaguoja greičiau į besikeičiančią situaciją, kuriose bendrovėse išsilaikęs aukščiausias koeficientas. Sukūrėme šį straipsnį tam, kad supažindintume jus su populiariausiais tokio stiliaus puslapiais ir ateityje galėtumėte sutaupyti laiko ir atlikti statymą ant aukščiausių koeficientų.

Geriausi puslapiai

Oddsportal galite palyginti skirtingus koeficientus

Sporto lažybų palyginimui naudojame du puslapius, kurie, mūsų manymu, yra patys populiariausi ir geriausi. Oddsportal ir Oddscheker yra tu pagrindiniai puslapiai, kurie atnaujina informaciją greičiausiai ir visada pateikia tikslią informaciją. Mes prieš atlikdami statymus visada patikriname šiuos puslapius, palyginame juose pateiktą informaciją ir tada dar galutinai pasitikriname bendroves, kuriose yra aukščiausi koeficientai. Tai leidžia sutaupyti daug laiko, o nuolat lyginant koeficientus tarp skirtingų bendrovių, galima susidaryti nuomonę, kuriose bendrovėse yra aukščiausi koeficientai.

Oddsportal ir Oddscheker neturi visos lažybų bendrovių pasiūlos, tačiau čia galima rasti visus pagrindinius statymus. Rungtynių nugalėtojas, pranašumas, suminis daugiau arba mažiau. Visi šie statymai pateikiami iš pagrindinio laiko arba pirmos rungtynės pusės. Taip pat, yra ir pirmo, antro, trečio bei ketvirto kėlinio statymai. Deja, bet šiuose puslapiuose nėra tokių statymų, kaip asmeninė žaidėjų statistika. Tai yra suprantama, kadangi tokie statymai tikrai nėra pagrindiniai statymai, tokie statymai daugiau pramogai, o ir tikrai ne visos lažybų bendrovės suteikia galimybę statyti ant asmeninės žaidėjų statistikos. Tad jeigu jūs dažniausiai statote ant pagrindinių statymų, tikrai patariame naudoti šiuos puslapius tam, kad sužinotumėte, kur yra geriausias koeficientas.

Patarimai naudojantis koeficientų palyginimų puslapiais

Pradėjus naudoti tokio stiliaus puslapius, mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kad vėliau nekiltų nesusipratimų. Vienas iš tokių patarimų – aklai nepasitikėkite patiekta informacija. Nepamirškite, kad šie puslapiai yra tik tarpininkai ir jie sukelia informaciją iš skirtingų bendrovių, tačiau galutinį sprendimą reikia atlikti jums patiems. Jeigu turite laiko, pasižiūrėkite kelias skirtingas bendroves, kuriose rodo, kad koeficientai didžiausi. Gali būti, kad šie puslapiai nespėjo atnaujinti informacijos, galbūt, koeficientų atnaujinimas kažkur užstrigo ir dėl to jūs nematote tikrų duomenų. Šiuose puslapiuose pasižiūrėję, kur yra aukščiausi koeficientai, pasitikrinkite kelis puslapius ir tik tada atlikite galutinį statymą. Jeigu aklai pasitikėsite ir visada statysite tik ten, kur rodo šie puslapiai, gali būti, kad bent kelis kartus būsite praleidę geresnius koeficientus, kurie tiesiog nespėjo atsinaujinti.

Oddscheker logo

Kitas patarimas – atskirai analizuokite lažybų bendrovių pasiūlą. Kaip jau minėjome, šiuose puslapiuose nėra sukeltos visos pasiūlos, todėl statymus geriau rinkitės tiesiogiai iš lažybų bendrovės puslapio ir tik tada nueikite pasitikrinti, kur yra aukščiausi koeficientai. Jeigu jūs statymus rinksitės tiesiogiai Oddsportal arba Oddscheker, gali būti, kad praleisite nemažai įdomių statymų, kurie tiesiog nėra įkelti į šią sistemą. Tai gali būti tokie statymai, kurie yra išskirtinai toje bendrovėje ir Oddsportal neįsikelia jo į savo puslapį. Kad visada pažintumėte pasiūlą, mes rekomenduojame ją analizuoti tiesiogiai lažybų bendrovių puslapiuose ir tik tada ieškoti, kur yra toks statymas ir kur šio statymo koeficientas yra didžiausias.