Lažybų puslapiai su geriausiais koeficientais

Viename iš savo straipsnių minėjome, kad norint ilgame laikotarpyje būti sėkmingu lažybose, vienos paskyros gali neužtekti. Žaidėjai turėdami skirtingas paskyras bendrovėse padidina savo šansus ilgame laikotarpyje turėti didesnį pelną. Taip yra todėl, kad skirtingos bendrovės turi kitokią pasiūlą su kitokiais koeficientais. Žaidėjai išnaudodami stipriąsias bendrovių puses gali laimėti daugiau nei visada statydami toje pačioje bendrovėje. Vienos bendrovės turi geresnius koeficientus futbolo pasiūloje, kitos – krepšinyje ar kitoje sporto šakoje. Atsirinkę bendroves su geriausiais koeficientais galima laimėti daugiau. Taip yra todėl, kad kiekviena bendrovė turi savo algoritmus ir koeficientus dėliojasi kitaip. Taip pat, kai kurios bendrovės suteikia didesnį koeficientą savo žaidėjams, nes taip nori prisivilioti daugiau žaidėjų. Taip pat gerai žinoti, kaip apskritai veikia koeficientai.

Kur siūlomi geriausi koeficientai

Šiame straipsnyje mes pakalbėsime apie tai, kokios bendrovės turi geriausius koeficientus, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis bendrovę ir kaip išspausti maksimumą turint daugiau skirtingų paskyrų. Visa ši informacija yra paremta mūsų asmenine patirtimi, mes per savo sukauptą patirtį turėjome daugybę skirtingų lažybų bendrovių paskyrų ir esame susidūrę su tokiais atvejais, kai ne visada bendrovė su geriausiais koeficientais yra geriausias pasirinkimas. Žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą, gali būti įvairių nesklandumų norint išsimokėti pinigus ar kitų problemų, dėl kurių tie aukštesni koeficientai nublanksta. Kad taip žaidėjams nenutiktų, mes sukūrėme šį straipsnį, kur rasite informaciją apie patikimas ir geriausias bendroves su aukštais koeficientais.

Lažybų bendrovės – kur geriausi koeficientai?

Lietuvoje sporto lažybos bendrovių nėra daug, todėl apžvelgti šias bendroves tikrai nėra sudėtinga. Mažas Lietuvoje veikiančių bendrovių skaičius gali būti minusas, tačiau yra vienas privalumas – visos šios bendrovės turi Lietuvoje išduotą licenciją, tai reiškia, kad šias bendroves prižiūri lošimų priežiūros tarnyba, kuri užtikrina, kad lažybų bendrovių veikla yra sąžininga ir legali. Dėl to, nereikia jaudintis ar žaidėjai registruojasi į saugią bendrovę. Užsienyje bendrovių yra labai daug, todėl tarp jų yra ir nepatikimų arba veikiančių be licencijų, o dėl to vėliau gali kilti problemų norint išsimokėti pinigus. Nors Lietuvoje bendrovių nėra daug, bet jos visos yra patikimos ir labai aukšto lygio, todėl apie jas čia ir pakalbėsime plačiau.

Topsport logo

„Topsport“ bendrovė neišsiskiria aukštais koeficientais, šios bendrovės pagrindinis pliusas yra kitas – krepšinio statymuose neskaičiuojamas pratęsimas. Todėl tai kartais gali būti svarbiau nei šiek tiek aukštesnis koeficientas. Kitas dalykas su šia bendrove yra tai, kad čia galima kartais atrasti tokių koeficientų, kurie dar yra aukštesni nei rinkoje. Pavyzdžiui, kitose bendrovėse koeficientai jau yra nukritę ir jeigu nespėjote atlikti statymo, tai reikia rinktis arba daug mažesnį koeficientą arba šiek tiek kitokį statymą, tuo tarpu „Topsport“ bendrovėje koeficientas, kuris pradžioje nebuvo pats aukščiausias, dabar gali būti geras pasirinkimas, nes kitur koeficientai jau pasikeitė. Galima sakyti, kad šioje bendrovėje ilgai išsilaiko nepatikę koeficientai.

Betsafe logo

„Betsafe“ bendrovė išsiskiria savo didele pasiūla. Čia galima rasti daug skirtingų statymų, tačiau ir pagrindinių statymų koeficientai čia yra aukšti. „Betsafe“ bendrovę Lietuvoje žaidėjai priskiria prie vieną iš geriausių, todėl kad čia yra labai geras balansas tarp pasiūlos ir aukštų koeficientų. Šioje bendrovėje yra itin aukšti futbolo koeficientai. Už pagrindinius statymus koeficientai dažniausiai būna 1.90 į abi puses ir čia dažniausiai nebus jokių kitokių koeficientų, kaip kitose bendrovėse, kur koeficientai keičiasi pagal rinką. Kitose, ypač, užsienio bendrovėse galima rasti tokių koeficientų 1.97 – 1.78, tuo tarpu „Betsafe“ bendrovėje koeficientai į abi puses bus po 1.90. Tuo tarpu „Olybet“ bendrovėje galima gauti išskirtinius NBA statymus, nes ši bendrovė yra oficiali NBA lažybų atstove Lietuvoje. Išskirtiniai arba kitokie statymai gali tuo pačiu turėti ir kitokį koeficientą nei kitose bendrovėse, todėl tikrai verta patikrinti ir šią bendrovę.

Optibet logo

„Optibet“ lažybų bendrovė išsiskiria tuo, kad čia nėra didelės pasiūlos, tačiau koeficientai labai dažnai būna aukšti. Tai reiškia, kad jeigu jūs dažniausiai atliekate statymus ant pagrindinių statymų, kuriuos galima rasti kitose bendrovėse, tai „Optibet“ gali būti geru pasirinkimu. Jeigu reikia papildomų statymų, tai šioje bendrovėje tikriausiai jų nerasite, bet pagrindiniai statymai – rungtynių nugalėtojas, pranašumas, suminis daugiau arba mažiau, tai šių statymų koeficientai čia tikrai yra aukšti. Tačiau, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vieną kartą galima rasti aukštesnį koeficientą vienoje bendrovėje, kitą kartą – kitoje. Todėl rekomenduojame, kiekvieną kartą prieš atliekant statymą patikrinti visas bendroves, kuriose turite paskyrą.

Patarimai išsirenkant lažybų bendrovę

Atradę bendrovę su aukščiausiais koeficientais iš karto nepulkite kurti paskyros. Be koeficientų svarbu atkreipti dėmesį į kitus dalykus. Visada pasitikrinkite, kokiais metodais galima pasipildyti sąskaitą. Pasižiūrėkite ar tie metodai jums tinkami ir ar nėra papildomų mokesčių. Nes laimėdami daugiau su aukštesniais koeficientais, jūs galite sumokėti juos už įvairius mokesčius. Taip pat, susipažinkite su sporto pasiūla. Kai kurios bendrovės turi aukštus koeficientus tose sporto šakose, kuriose jūs net neatliekate statymų. Tad neapsigaukite perskaitę, kad toje bendrovėje aukščiausi koeficientai, nors jums jie visai nereikalingi