Atsiskaitymo būdai

Užsakymus apmokėti galite bet kuriuo jums patogiausiu būdu:

 • Grynieji pinigai
  Apmokėkite tik gavę prekes. Atsiskaityti galėsite pristatymo metu kurjeriui, jei atsiskaitymo suma neviršyja € 1449 (atskirai suderintais atvejais suma gali būti didesnė).
  SVARBU: kurjeris nesivežioja grynųjų pinigų, todėl turėkite tikslią reikiamą sumą.
  Grynaisiais prinigais taip pat galite apmokėti atsiimdami prekes Neriba.lt salone
 • Momentinis atsiskaitymas elektronine bankininkyste "bank link"
  Turintys sąskaitas Lietuvoje veikiančiuose bankuose, užsakymo metu tereikia pasirinkti savo banko logotipą. Patvirtinus užsakymą būsite automatiškai nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą. Tereikės patvirtinti prisijungimą ir suformuotą mokėjimą Jums suteiktais banko slaptažodžiais.
 • Banko pavedimas
  Užsakymo patvirtinimo elektroniame laiške bus nurodyta suma, banko sąskaitos numeris ir kita informacija, reikalinga apmokėjimui atlikti. Apmokėkite iš bet kurio banko Jums įprastu būdu. Taip apmokėto užsakymo pinigai dažniausiai į mūsų sąskaitą patenka per 1 (vieną) darbo dieną. Tačiau laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl banko, iš kurio darote pavedimą, vidinių procesų, valstybės, kurioje jis įsikūręs, ar kitų veiksnių.
 • Mokėjimo kortelė
  Galite atsiskaityti VISA, MASTERCARD, MAESTRO bankinėmis kortelėmis Mokėdami kortele po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į sertifikuoto atsiskaitymo kortelėmis paslaugos teikėjo serverį.
 • Pirkimas išsimokėtinai
  Bet kurią prekę, kurios kaina yra didesnė bei 50€ galite įsigyti išsimokėtinai. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą būsite nukreipti į atitinkamą lizingo bendrovės puslapį, kur elektroniniu būdu galėsite pateikti paraišką pirkimui išsimokėtinai ir pasirašyti sutartį. Jei nepavyks sudaryti elektroninės sutarties, su jumis susisieks konsultantas ir apiformins sutartį, kurią pasirašysite kurjeriui pristačius prekes. Dėl pirkimo išsimokėtinai galite iš anksto susisiekti su mūsų konsultantais užpildydami užklausą bet kurios prekės puslapyje
 • Maxima kasose
  Užsisakius prekes ir pasirinkus mokėjimą "Maxima" kasoje, gausite išankstinę sąskaitą faktūrą. Ją pateikus bet kurioje "Maxima" kasoje galėsite apmokėti užsakymą Jums patogiu būdu: grynais pinigais, banko kortele arba "Maxima" dovanų čekiais. Atlikus mokėjimą, jau sekančią dieną Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti.
 • Paysera
  Atsiskaitykite už prekes per Paysera sistemą. Vos keli mygtuko paspaudimai ir jokių papildomų mokesčių. Paysera sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais. Atsiskaitant iš savo Paysera sąskaitos, grįžta iki 1% (max 0,87 EUR) nuo kiekvieno pirkinio sumos.
   

SVARBU: atsiskaitymas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje. Laikotarpis, per kurį suma yra gaunama ir užskaitoma, priklauso nuo atsiskaitymo būdo. Nesulaukus atsiskaitymo per 1 (vieną) darbo dieną, pasileikame teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, anuliuoti Jūsų užsakymą.

TAX FREE paslauga, ne Europos Sąjungos piliečiams, norintiems susigrąžinti mokesčius už įsigytą prekę.

Live Chat Software by Kayako