Kombinuoti statymai

Labai dažnai susiduriame su žmonių klausimais apie kombinuotus statymus. Daugeliui tai atrodo puiki proga pasipelnyti, nes statant mažą pinigų sumą, galima laimėti didelę. Tačiau, viskas nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš tikrųjų. Dėl šios priežasties mes parašėme šį straipsnį apie kombinuotus statymus. Čia rasite informaciją apie tai, kas yra kombinuoti statymai, kaip juos atlikti, į ką labiausiai atkreipti dėmesį ir kodėl kombinuoti statymai ilgalaikiame laikotarpyje gali privesti prie neigiamo balanso.

Kas yra kombinuoti statymai

Pirmiausia – kas yra kombinuotas statymas. Kombinuotu statymu laikomas toks statymas, kuriame yra daugiau nei 1 įvykis. Tai reiškia, kad jeigu jūs statote ant dviejų įvykių kartu, tai jau yra kombinuotas statymas. Kombinuoto statymo esmė – visų įvykių esančių kombinacijoje koeficientai dauginasi ir tampa vienas bendras koeficientas už kurį ir atliekate statymą. Tačiau, jeigu bent vienas įvykis iš kombinacijos yra nesėkmingas, tai visa kombinacija tampa nesėkminga ir žaidėjas pralaimi visą statomą sumą. Tikrai labai dažnai nutinka, kad vienas įvykis kombinacijoje būna nesėkmingas ir viskas – pinigai pralaimėti. Būtent dėl šios priežasties ilgame laikotarpyje tai gali privesti prie neigiamo balanso.

Kaip veikia kombinacija

Pradžioje jau šiek tiek užsiminėme apie tai, kas yra kombinuotas statymas, tačiau, čia apie tai pakalbėsime plačiau. Taigi, kombinacija, kaip minėjome, yra dviejų arba daugiau įvykių statymas. Pavyzdžiui, vyksta rungtynės tarp „Juventus“ ir „Manchester United“. Už „Juventus“ pergalę koeficientas yra 1.93, o kitose rungtynėse žaidžia „Barcelona“ – „Inter“ ir už „Barcelona“ pergalę yra 1.63 koeficientas. Žaidėjas atlieka kombinuotą statymą ir renkasi, kad laimės „Juventus“ ir „Barcelona“ komandos, tai reiškia, kad bendras kombinuoto statymo koeficientas yra 1.93 * 1.63 = 3.15. Už tokią kombinaciją statoma 10€ ir jeigu laimi „Juventus“ ir „Barcelona“, kombinuotas statymas yra sėkmingas ir laimėjimas yra 31,50€. Tačiau, jeigu „Juventus“ pralaimi arba sužaidžia lygiu rezultatu, o „Barcelona“ laimi, tai kombinuotas statymas yra vis tiek laikomas nesėkmingu, nes abi komandos nelaimėjo.

Kaip skaičiuojami kombinuoti statymai

Kombinacijos pagrindinis tikslas yra iš skirtingų įvykių sulipdyti koeficientą ir tikėtis, kad visi įvykiai bus sėkmingi. Kombinuotą statymą dažnai renkasi tie žaidėjai, kurie neturi didelio lošimams skirto pinigų banko ir jie nori su mažai pinigų greitai pasikelti laimėjimą. Tačiau, lygiai taip pat, nemažai žmonių pralaimi visus pinigus skirtus lažyboms, nes kombinuotose statymuose reikia nemažai sėkmės. Atlikti kombinuotą statymą nėra sudėtinga – beveik visose lažybų bendrovėse galima tai atlikti, viskas ką reikia padaryti, tai į statymo bilietėlį pridėti daugiau nei vieną įvykį. Dažniausiai užtenka tiesiog paspausti ant skirtingų įvykių baigčių ir jums bus automatiškai sudaromas kombinuotas statymas. Kartais bendrovės neleidžia kombinuoti tam tikrų įvykių tarpusavyje, tačiau, jums tai bus iš karto pranešta ir jūs žinosite, kokį įvykį reikia pakeisti.

Patarimai ir klaidos kombinuotuose statymuose

Daug žaidėjų daro pagrindinę klaidą sporto lažybos – prideda daug įvykių su mažais koeficientais ir būna įsitikinę, kad statymas bus sėkmingas, nes maži koeficientai beveik garantuoja pergalę. Maži koeficientai tikrai nėra garantuotos pergalės ir žaidėjai, kurie daug kartų yra statę kombinuotus statymus, tikrai žino, kad ir patys mažiausi koeficientai gali sudeginti visą kombinuotą statymą.

Nesakome, kad kombinuoti statymai yra blogai. Mes pažįstame tokių žaidėjų, kurie į kombinaciją nuolat deda 2-3 įvykius iki 1.50 koeficiento ir ilgalaikiame periode yra pliuse. Tačiau įdėjus 10 įvykių į kombinaciją tikėtis, kad ji bus sėkminga yra šiek tiek naivu. Taip, sėkmė būna, kad nusišypso, tačiau toks statymas yra jau daugiau loterija. Jeigu dar nepažįstate kombinuotų statymų, mes rekomenduojame pabandyti atlikti kombinuotą statymą su labai maža suma, kurią galite sau leisti pralaimėti ir taip susipažinti su tokia statymų rūšimi, kad žinotumėte bendram išsilavinimui.